מיסוי בינלאומי

מיסוי בינלאומי

המושג "מטבעות דיגיטליים" מזוהה עם ה"מטבע" המפורסם "ביטקוין", וזאת לאור הפרסום הרב שנלווה למטבע זה ולעלייה המסחררת במחירו מכאלף דולרים בתחילת 2017 ועד לכ- 14 אלף דולר בסוף שנת 2017. כפי שיוצג בתמצית במאמר זה, התחום המכונה "מטבעות דיגיטליים" והטכנולוגיות העומדות בבסיס המטבעות האלו הוא רחב, עמוק ומרתק הרבה מעבר למחיר כזה או אחר של הביטקוין. השלכות מס על רבים ממי שלוקחים חלק בתעשייה זו יועלו כנקודות למחשבה, תוך ניתוח ראשוני, אשר סביר להניח כי בעתיד ינותחו לעומק ע"י בתי משפט בישראל ובמדינות אחרות.
ראיון וידאו אינפורמטיבי בנושא מיסוי ביטקוין ומטבעות קריפטו. שאלות ותשובות במגוון נושאים בוערים.
מיסוי הכנסות שמקורן בחו”ל, מבני השקעה של יחידים וחברות בעת ביצוע השקעות ופעילות ברחבי העולם (לרבות, סיוע וליווי בנושא של הקמת חברה זרה או חברות זרות), ייעוץ מס בינלאומי, הטבות לעולים חדשים ותושבים חוזרים, קביעת מעמד התושבות לצורך מס בישראל, רילוקיישן, הליכי גילוי מרצון לגבי הכנסות ונכסים מחוץ לישראל, מבני השקעה של תושבי חוץ בעת ביצוע השקעות ופעילות בישראל, הטבות המוענקות לתושבי חוץ על פי חוקי העידוד השונים.
עולים חדשים ותושבים חוזרים "ותיקים" ו"רגילים" זכאים לקבלת הטבות מס מתוקף מעמדם לאור תיקון 168 לפקודת מס הכנסה אשר העניק הקלות מס לעולים חדשים ולתושבים חוזרים. מטרת התיקון הייתה עידוד העלייה לישראל. ההקלות כוללות בין היתר פטור ממס על הכנסות פאסיביות מחוץ לישראל לתקופות הנעות בין 5-10 שנים, פטור מרווחי הון מחוץ לישראל לתקופה של 10 שנים. לעולים חדשים ולתושבים
• החלטת להשקיע או להתחיל פעילות בחו"ל ואתה מתלבט כיצד לפעול? • החלטת להשקיע בנדל"ן בארה"ב, בגרמניה, באנגליה או בספרד? • מתלבט האם להשקיע ישירות או באמצעות חברה זרה? רוצה למקסם את השקעתך? הגעת אל המקום הנכון. אנו מתמחים בהקמה וליווי של מבני פעילות בינלאומיים, בהתאם לצרכיך. אנו מזמינים אותך להיפגש בהקדם עם מומחי מיסוי בינלאומי במשרדנו. מומחינו יקשיבו לתוכנית העסקית שלך, וימליצו לך כיצד להשקיע או לפעול בחו"ל, כולל התייחסות לחבות המס הצפויה לחול על פעילותך או השקעתך בחו"ל, ומהי השלמת המס, אם תהיה בכלל, בישראל
המונח "שליטה וניהול" מהווה מבחן תושבות לגבי חברות בד"כ. הכוונה היא לחברות שהתאגדו מחוץ לישראל אולם ה"שליטה וניהול" על עסקיהן מתקיים בישראל. במצב כאמור החברה שהתאגדה עפ"י דין זר, הופכת למעשה לחברה תושבת ישראל אשר חייבת במס על כלל הכנסותיה.
סרטון מומלץ לצפייה - השקעות נדל"ן בארה"ב, גרמניה וספרד. מהם הדגשים החשובים? רו"ח גדי אלימי ממשרדנו מספק קוים מנחים חשובים, במסגרת ראיון בערוץ המיסים.

שותף, מומחה בתחום המיסוי הבינלאומי

שותף, מנהל סניף חיפה והצפון, מומחה בתחום המיסוי הישראלי

מומחית בתחום המיסוי הישראלי

מומחית בתחום המיסוי הבינלאומי

הרשמה לקבלת מבזקים
הרשמה לקבלת מבזקים
המומחים שלנו לרשותכם